Popis

Grand Theft Auto 5 je doteraz najväčší a najambicióznejší titul v sérii GTA. Prináša svet nebývalého rozsahu a detaily prekypujúce životom, od hôr po hlbiny oceánu. Los Santos, rozľahlá, slnečná metropola, plná svojpomocných guru, vychádzajúcich hviezdičiek i blednúcich celebrít, ktorým kedysi závidel celý západný svet, sa snaží zostať nad vodou v čase ekonomickej neistoty a lacných reality šou. Uprostred celého toho zmätku zvažujú svoje vlastné šance na prežitie a úspech traja veľmi odlišní kriminálnici.

Franklin, bývalý gangster z ulice, teraz hľadá skutočné príležitosti a veľké peniaze. Michael, bývalý profesionálny trestanec, ktorého odchod do dôchodku je oveľa menej ružový, než v aký dúfal. A Trevor, násilný maniak ovládaný lacnými drogami. Výber možnosti sa zužuje a hlavní hrdinovia riskujú všetko v sérii odvážnych a nebezpečných lúpeží, ktoré môžu zmeniť ich život.

Grand Theft Auto V naplno využije sily systémov novej generácie a prinesie ultimátny zážitok otvoreného sveta vďaka celej rade vylepšení vrátane vyššieho rozlíšenia a detailnejšej grafiky, hustejšej dopravy, väčšej dohľadnosti, vylepšenej umelej inteligencie a tiež pokročilých efektov počasia a poškodenia.

Los Santos – rozľahlá, slnkom zaliata metropola plná samozvaných guru, hviezdičiek a samozvaných celebrít.Kedysi pýcha Západu, teraz, v čase neistej ekonomiky a lacných reality šou mesto snažiace sa udržať nad hladinou.Uprostred toho zmätku sa nachádzajú traja veľmi odlišní zločinci, ktorí riskujú svoj život v sérii drzých a nebezpečných lúpeží.

Najväčší, najdynamickejší a najrozmanitejšie otvorený svet, čo bol kedy vytvorený, je novo rozšírený o novú vrstvu detailov.Grand Theft Auto V v sebe mieša mieru rozprávania príbehu a hrateľnosť úplne novými spôsobmi;hráči opakovane vstupujú a vystupujú do a zo životov troch hlavných hrdinov hry, a tak prežívajú spletitý príbeh zo všetkých jeho strán.

Hra obsahuje aj multiplayer režimGTA Online, k spusteniu hry je vyžadované stále pripojenie k internetu!

Aktivácia

Ďalšie informácie

Releases

English – – 2015-04-14T01:00:00

Platforma

Region

Jazyk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Grand Theft Auto V GTA 5”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *