Popis

Hra simulujúca život umožňuje stvoriť a ovládať ľudí vo svete, v ktorom neplatia žiadne pravidlá. Môžete prispôsobiť vek, vzhľad, módny štýl, spôsob chôdze či hlas Simíkov. Tieto stvorenia zároveň majú aj svoju osobnosť, ambície, povahové črty i záľuby. Vy môžete ovládať ich telo a myseľ. Prostredníctvom režimu stavby im ľahko postavíte dom svojich snov. Vaše rozhodnutia ovplyvnia všetky aspekty ich života, od narodenia až po dospelosť. Hru môžete jednoducho obohatiť novými zážitkami – stačí vybrať nového Simíka s nevídanou osobnosťou a hotovým domom so zariadením.

 

Zdokonalení Simíci
Stvorte a ovládajte inteligentnejších a emocionálnejších Simíkov než v predchádzajúcich verziách, ku ktorým si vytvoríte silnejšie puto.

 

Prepracovanejšie charaktery
Vaši Simovia sa pohybujú a konajú s väčšou prirodzenosťou, než predtým. Spoznáte to na ich prístupe k denným povinnostiam a dokonca aj na obyčajnom spôsobe chôdze. Vyberte svojim Simom osobnosť, ambície a preskúmajte ich životné ciele prostredníctvom ich myšlienok, spoločenských zručností, kariéry a spomienok.

 

Postavte dom snov
Vyberte ten správny pozemok, na ktorom svojim Simíkom postavíte dom snov. Zvoľte podobu jeho jednotlivých miestností, krajiny a lokality. Ak sa nechcete zdržiavať návrhom vlastného domu, k dispozícii sú hotové nehnuteľnosti, spomedzi ktorých je radosť vyberať.

 

Hrajte sa so životom
Svojich Simíkov môžete sprevádzať spleťou vzťahov aj kariérou. Nadviažu priateľstvá na celý život, založia si krásne rodiny ale možno si vytvoria aj skutočných nepriateľov na život a na smrť.

 

Cestujte do nových svetov
Navštevujte ostatné komunity a rozšírte tak sociálne vzťahy vášho Simíka. Môžete sa stretávať v parku s kamarátmi alebo hľadať a zbierať nové predmety.

 

Zdieľajte všetko s priateľmi
Zdieľajte vašu domácnosť s priateľmi a komunitou fanúšikov. Sťahujte komunitné výtvory a získajte nové možnosti realizovania vašich tvorivých predstáv.

 

Aktivácia

Ďalšie informácie

Releases

English – – September 4, 2014

Platforma

Region

Jazyk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “The Sims 4”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *