Popis

Obľúbená budovateľská stratégia, ktorej história sa datuje až do roku 1989, prichádza v novej verzii, ktorá vzbudzuje u všetkých recenzentov veľmi pozitívne názory. Nie je sa tiež čomu diviť, nové Simicity je vo všetkých smeroch lepšia ako jej predchodcovia a ponúkne vám hodiny a hodiny neopakovateľné zábavy pri budovaní vašej metropoly. Pokročilá grafická stránka skvele dopĺňa prepracovaný systém budovania a dodá vám jedinečný pocit, ako by ste boli práve vy starostom vášho nového mesta, ktoré sa rozrastá od základov a všetko sa odvíja podľa vašich rozhodnutí v priebehu kampane. Pripravte sa na útoky mimozemšťanov, živelnej katastrofy, protesty a štrajky vašich obyvateľov a zábavný online svet plný ostatných hráčov s ich mestami. Staňte sa starostom a vyskúšajte si, aké to je ovládať celé mesto a postarať sa o jeho funkčnosť, o rovnováhe príjmy a výdavky mestskej kasy a urobte vaše obyvateľov hrdé na to, že môžu bývať vo vašom kvitnúce sa meste v pokoji a mieri.

Detailné grafické spracovanie moderného enginu vám poskytne neopakovateľné zážitky pri každom hraní SimCity. Dechberoucí stavby, meniace sa počasie a najrôznejšie živelnej katastrofy umocňujú autentický pocit z hrania. Vybudujte si mesto s množstvom nádherných stavieb, prírodných parkov a spokojných simíkov. Cesty sú plné pohybujúcich sa áut, po chodníkoch sa prechádzajú rodiny s deťmi, skrátka všade, kam sa pozriete, je život.
Spolupracujte s hráčmi po celom svete vďaka sociálnym prvkom. Chýba vám vo vašom meste voda a nemáte prístup k podzemným zdrojom? Požiadajte susedov o pomoc a na oplátku im ponúknite uhlie z baní vedľa vašej metropoly. Postavte diaľnice a umožnite vašim Simom cestovať za dobrodružstvom, prácou či rodinou. Pre správny chod mesta je dôležité udržiavať obchodné styky s okolím.

Ste novým hráčom série Simicity a neviete, čo a ako funguje? Nevadí. Prehľadný tutorial na začiatku hry vás prevedie najdôležitejšími hernými prvkami a naučí vás byť vzorným starostom. Vyskúšate si vyhovieť štrajkujúcim obyvateľom pred vašou novou radnicou a postupne budete plniť všetky ich požiadavky, ako je napríklad nová časť školy alebo dodávka uhlia pre vašu uhoľnú elektráreň postavenú kúsok za mestom.
Neraz sa vám príroda pri budovaní mesta postaví do cesty. Môže sa tak pokojne stať, že vaša miliónové mesto začne bombardovať armáda meteoritov, zdvihne sa vietor a tornáda začnú presúvať strechy medzi domčeky a požiare vplyvom dlhodobého sucha vám spáli polku mesta. Obyvatelia však budú vždy spoliehať na vás ako na starostu, že sa so všetkým rýchlo a hlavne správne vysporiadate.

Pokročilý engine GlassBox ovplyvňuje oveľa viac vecí, než len grafiku hry. Dovedie tiež simulovať reálne potreby obyvateľov mesta. Hru väčšinou zahájite stavbou hustej siete ciest a pre nové budovy máte k dispozícii tri druhy zón: rezidenčné, pre služby a priemyselná. V rezidenčných zónach staviate paneláky a rodinné domy pre vaše Simov. V zónach určených pre služby svoje miesto zaujmú nemocnica, policajná stanica alebo obchodnej siete. V priemyselných zónach sa nachádzajú dôležité elektrárne a iné továrne na ťažbu alebo spracovanie surovín. Pre maximálnu spokojnosť obyvateľov je nutné nájsť určitú rovnováhu medzi znečistením ovzdušia a dodávkou potrebnej energie. Továrne je vhodné staviť ďaleko od rezidenčných zón, inak sa vám obyvatelia začnú búriť. Každá oblasť je špecifická a tak práve vaše mesto sa môže stať ideálnym miestom pre stavbu uhoľné elektrárne vďaka nálezisku uhlie, na druhú stranu ale jadrovej elektrárne sa stanú prioritou v miestach s množstvom rádioaktívnych látok. Parametre a špecifikácie:

Aktivácia

Ďalšie informácie

Platforma

Region

Jazyk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SimCity 5”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *