Popis

Najnovšie pokračovanie akčnej série Battlefield, ktorá zapustila svoje korene už v roku 2002 a odvtedy dobýva najvyššie stupne v hernom svete. Tentokrát sa dej presunul do minulosti, konkrétne do roku 1938, teda na začiatok druhej svetovej vojny. V tejto vojne však nebudete bojovať za jedného hlavného hrdinu, ale s nepriateľmi sa stretnete na ôsmich mapách. Budete bojovať v Holandsku, Francúzsku, severnej Afrike a Nórsku. Tešiť sa môžete na zastúpenie hry jedného hráča aj rozsiahleho multiplayera. V hre nechýba ani strom možností, vďaka ktorému sa zlepšujú vaše zručnosti a nepochybne platí, že viac skúseností a odohraných minút prináša viac výhod a špeciálnych zručností.

Hra viacerých hráčov

Vďaka súčasnej veľkej popularite multiplayer režimu si pre vás autori hry pripravili osem režimov hry pre viac hráčov zaradených do žánru Battle Royale. Vytvorte si s priateľmi družstvo a bojujte o prežitie. Vybrať si môžete napríklad režim Firestorm, kde ste spoločne s vašou družinou poslaní do oblasti, ktorá sa kvôli požiaru v okolí neustále zmenšuje. Hra končí až v momente, keď zostane nažive len jedno družstvo. Ďalej si môžete zvoliť Breakthrough režim, v ktorom ako útočník dobývate kľúčové sektory nepriateľa, ako obranca odrážate nepriateľské útoky a snažíte sa tieto miesta brániť. V hre na vás čaká ešte ďalších 6 úžasných herných režimov.

V srdci samotnej bitky

V hre nájdete aj singleplayer, ktorý je rozdelený do 4 dlhých bojových dní. Na začiatku sa rozhodnete, či chcete bojovať za Spojencov alebo Osu B-R-T. Na základe vášho rozhodnutia bude zrejmé, či bude vašou úlohou mesto dobyť, alebo ho brániť. Pre obidva varianty je počas celej bitky pripravený príbeh chronologického postupu mestom, nečakané zvraty a všadeprítomné nepríjemné prekvapenia.

Vlastná rota

Vytvorte si silnú rotu s vlastnými vojakmi, zbraňami aj vozidlami. U vojakov môžete upravovať nielen triedu, ale aj ich tváre, uniformu, pohlavie, odtieň pokožky, druh maskovania a podobne. Pred každou hrou si musíte dôkladne zvážiť, ktorý vojak je na danú úlohu ten pravý. Úspechy v misiách prinášajú vašim vojakom skúsenosti, nové vybavenie, širší bojový arzenál a schopnosti.

 

Aktivácia

Ďalšie informácie

Platforma

Region

Jazyk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Battlefield 5”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *