Popis

PUBG je best-seller, ktorý si získal desiatky miliónov priaznivcov, hlavne vďaka novému pojatiu odvetvia multiplayerových strieľačiek. Sofistikovane bol pre túto hru zvolený nový a osobitý žáner – Battle Royal. Vašim cieľom totiž nie je zlikvidovať čo možno najviac nepriateľov, ale vami zvoleným spôsobom prežiť na celej mape ako posledný. Aby bol navyše postup hry urýchlený, priestor na mape, v ktorom sa môžete pohybovať, sa neustále zmenšuje a konflikt so zostávajúcimi nepriateľmi je tak nevyhnutný. Hra je zasadená do detailne spracovaného prostredia rozľahlých lesov, polí, púští a menších obydlí, čo nabáda i k možnosti zostať potichu ukrytý a počkať, než sa ostatní nepriatelia pozabíjajú. Skutočné kúzlo celej hry však poznáte až potom, keď si sami na vlastnej koži pár kôl odohráte.

 

Cieľom je prežiť

Každá hra začína v podstate rovnako. Vy a všetci vaši ostatní hráči ste umiestnení v lietadle, ktoré prelieta nad ostrovom. Všetci máte iba prázdny batoh a túžbu prežiť. Je úplne na vás, či zvolíte zoskok na bezpečné miesto, kde pristanete sami, ale nikde okolo vás nebudú žiadne zbrane ani vybavenie, alebo opustené miesto, kde vás čaká zbraní nespočetne, ale rozhodne nebudete jediní, kto si toto miesto zvolí.

 

Ľudoprázdny svet

V každej oblasti, do ktorej sa chystáte pristáť, nájdete nepreberné množstvo opustených domov, chatrčí, bunkrov, menších fariem, a ďalších stavieb, ktoré ukrývajú potrebné zbrane, helmy, vesty, lekárničky a náboje. Neustále však musíte bojovať s paranojou, pretože pokiaľ ste práve našli obrovský sklad plný zbraní, určite nie ste prvý ani posledný hráč, ktorý k nemu mieri.

 

Záleží na vkuse

Táto hra vám svojim spracovaním dáva možnosť prispôsobiť si stratégiu postupu. Pochopiteľne je tu možnosť jazdiť po celej mape autom a strieľať na všetko, čo sa pohne, ale pokiaľ sa chcete umiestniť aspoň v top 5, bolo by vhodné sa na chvíľu ukryť a hľadať strategické oblasti. Nie nadarmo sa totiž hovorí: „Kde sa dvaja bijú, tretí vyhráva.“

 

Pravidelná podpora

V hre sa môžete neustále tešiť na mnoho vylepšení ako nové zbrane, skiny, oblečenie a predovšetkým mapy. Na nových mapách si vývojári dávajú skutočne záležať a je to určite jeden z hlavných dôvodov, prečo si hra už od vydania udržuje viac než milión aktívnych hráčov.

 

Ďalšie informácie

Releases

English – released – 21 Dec, 2017

Platforma

Region

Jazyk

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PlayerUnknown’s Battlegrounds PUBG”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *